Doradztwem finansowym, prawnym i organizacyjnym wspieramy nowoczesny biznes

Referencje

Materiały i akcesoria tapicerskie Błażej Stambrowski

Od 2009 roku pan Mariusz Kostrzewski, właściciel ARD Finance prowadzi dla mojej firmy, funkcjonującej w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, rozliczenia na zasadach książki przychodów i rozchodów, sporządza i składa deklaracje podatkowe, prowadzi ewidencję posiadanych przeze mnie środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. Reprezentuje mnie także przed urzędem skarbowym, w tym również w trakcie kontroli podatkowych.

Polecając usługi wykonywane przez pana Kostrzewskiego pragnę podkreślić, że posiada on wysokie kompetencje w obszarze swojej działalności, wykazuje doskonałą znajomość aktualnych przepisów i zasad rachunkowych, jest
obowiązkowy i rzetelny.

Podziel się z innymi:

Twitter Facebook Google+

Polityka prywatności

Respektując prawo do prywatności i ochrony danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) informujemy, że wszelkie dane gromadzone poprzez formularz zapytań oraz pocztę elektroniczną wykorzystywane są wyłącznie w celu przygotowania oferty, odpowiedzi na pytania oraz zawiadamiania o aktualizacjach naszych usług i zmianach dokonywanych na stronie internetowej.

Danych personalnych i adresowych naszych Klientów oraz Użytkowników witryny bez ich zgody nie udostępniamy w żadnej postaci osobom trzecim.

Zastrzegamy sobie prawo wyłączności do stosowania znaków graficznych oraz treści zawartych na naszej stronie internetowej.